Czy odzież Fruit of the Loom jest dobrej jakości? Kiedy zastanawiamy się nad wyborem odzieży reklamowej bądź promocyjnej, możemy spotkać się ze skrajnymi opiniami dotyczącymi odzieży marki FOTL. W niniejszym wpisie chcielibyśmy zwrócić uwagę na najważniejsze kwestie związane z tym tematem.

Fruit of the Loom, a jakość.

Mówiąc o jakości odzieży Fruit of the Loom trzeba wziąć pod uwagę fakt, że nie wszystkie ubrania w ofercie są takiej samej jakości. Często klienci mają wyrobioną negatywną opinię o produktach marki FOTL, ponieważ byli posiadaczami najtańszych dostępnych modeli odzieży z tej firmy. Podstawowe prawo rynku mówi jedno – za jakość trzeba płacić. Tak i w tym przypadku marka Fruit of the Loom posiada w ofercie produkty budżetowe, których głównym atutem jest cena. Natomiast w szerokiej ofercie możemy znaleźć również produkty naprawdę bardzo dobrej jakości. Cena takich produktów jest niestety stosunkowo wyższa. Na pewno wielu z Was, czytelników, słyszało o incydencie związanym ze słynną blogerką modową – Jessicą Mercedes. Otóż okazało się, że kobieta prowadząc własną markę odzieżową zapewniała klientów, że wszystkie jej produkty szyte są w Polsce. Niestety, okazało się, że do klienta trafił t-shirt z którego pracownik zapomniał… wyrwać metkę FOTL. Produkty w sklepie blogerki nie należały do najtańszych, więc jak łatwo się domyśleć wybuchła afera. Jaki można wysnuć wniosek? Otóż nikt wcześniej nie zorientował się, że produkty Pani Jessici to niejednokrotnie gotowe koszulki Fruit of the Loom z oderwaną metką, wzbogacone jedynie o nadruk. Dlatego śmiało stwierdzamy, że produkty tej marki potrafią być naprawdę świetnej jakości. 

Koszulka na kilka prań?

Owszem, zdarza się również, że koszulki marki Fruit of the Loom potrafią sprać się po kilku praniach i ich wygląd pozostawia wiele do życzenia. Tak jak wspomnieliśmy wyżej, koszulki te są dużo tańsze od lepszych jakościowo opcji. Nasza firma stara się odciągać klientów od opcji słabych jakościowo, ponieważ uważamy, że lepiej dać za produkt parę złotych więcej i cieszyć się jego użytkowaniem przez dłuższy czas, niż po krótkim czasie żałować zainwestowanych pieniędzy. W związku z powyższym jesteśmy otwarci na sugestie klientów i zawsze dostosowujemy produkt do jego przeznaczenia. Jeśli odzież ma służyć jako ubranie robocze, to polecamy produkty lepszej jakości. Jeśli ma być to odzież na jednen event, to czasami faktycznie nie warto przepłacać. Nasza firma jako dystrybutor marki FOTL zna specyfikę każdego z oferowanych produktów. Zawsze można liczyć na naszą pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego towaru. Niniejszym zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy, że oferowane przez nasz koszulki FOTL są bardzo dobrej jakości. Wykonany na nich nadruk wytrzyma nawet długie lata. W razie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *